اخبار و رويدادها
21 بهمن 1398 15:51:18
بيانيه سازمان اداري و استخدامي كشور در چهل‌ويكمين سالگرد انقلاب اسلامي ايران

دهه مبارك فجر، فرصت پاسداشت حماسه انقلاب شكوهمند اسلامي ايران و برآمدن خورشيد فجر در بهمن ۱۳۵۷ و مهلت مغتنم تجديد ميثاق با آرمان‌هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي، و تأكيد بر تداوم شعار اصلي و ماندگار انقلاب يا همان استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي است.

درخشش فجر انقلاب اسلامي ايران، دميدن روح اميد و زندگي در جان مستضعفاني بود كه به آرمان عدالت ديني ايمان داشتند. آنان كه شام ظلم استكبار و استبداد را با طنين الله‌‌اكبرشان به صبح پيروزي بدل ساختند و با نفي هرگونه ستمگري و استبداد، آزادي را به ارمغان آوردند و به همه ملت‌هاي مسلمان زندگي عزتمندانه را نشان دادند.

فرارسيدن چهل‌ويكمين سالگرد اين حماسه بزرگ، كه برگ زريني در تاريخ اجتماعي - سياسي كشور كهن ايران رقم زده است را به همه ملت شريف ايران، به‌ويژه رهبر معظم انقلاب، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي(مدظله­‌العالي) ، مسئولان دلسوز نظام و خانواده‌هاي محترم شهدا و ايثارگران تبريك مي‌گوييم.

ما كاركنان سازمان اداري و استخدامي كشور با حضور در راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن كه مصادف است با اربعين شهادت سپهبد حاج قاسم سليماني، باري ديگر اقدام جنايتكارانه آمريكا در ترور ناجوانمردانه اين سردار رشيد اسلام را محكوم، و تأكيد مي‌كنيم حضور پرشور، گسترده و حماسي مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن به معناي تجديد پيمان با آرمان هاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و شهدا و اعلام وفاداري به مقام معظم رهبري بوده و به مثابه مشت محكمي بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوري اسلامي ايران است.

سازمان اداري و استخدامي كشور، از آحاد ملت بزرگوار ايران اسلامي براي شركت در اين حضور الهي، دشمن‌شكن و نمايانگر وحدت ملت ايران دعوت به‌عمل مي‌آورد.

                                                                                  روابط‌عمومي‌ سازمان اداري و استخدامي كشور


Powered by Tetis PORTAL