اخبار و رويدادها
9 مرداد 1397 18:16:6
در گفت و گو با رييس مركز هوشمند سازي و فناوري اطلاعات سازمان اداري و استخدامي كشورمطرح شد؛ نمايشگاه الكامپ، علاوه بر يك رويداد مهم در حوزه فناوري، نوعي فرهنگ سازي توسعه كاربري فناوري اطلاعات است
رئيس مركز هوشمند سازي و فناوري اطلاعات سازمان اداري و استخدامي كشور مي گويد: نمايشگاه الكامپ علاوه بر يك رويداد مهم در حوزه فناوري اطلاعات، نوعي فرهنگ سازي توسعه كاربري فناوري اطلاعات است.
به گزارش روابط عمومي سازمان اداري و استخدامي كشور، مهندس علي رضي در حاشيه نمايشگاه الكامپ گفت: اين نمايشگاه يكي از پربازديدكننده ترين رويداد در حوزه فناوري اطلاعات در كشور است كه هر ساله برگزار مي شود.
وي افزود: اين رخداد علمي و فرهنگي فرصتي است تا جديدترين تكنولوژي هاي حوزه فناوري اطلاعات توسط بخش خصوصي ارائه شود و دستگاه هاي اجرايي كشور نيز آخرين اقدام هاي خود در اين حوزه را به نمايش بگذارند .
مهندس رضي ادامه داد : خوشبختانه با علاقه اي كه مردم به اين حوزه نشان ميدهند موجب شده است كه شاهد آمار بالاي بازديد كننده بويژه جوانان و شركت كنندگان در بخش استارتاپ ها در نمايشگاه باشيم
وي افزود: در نمايشگاه امسال دستگاه هاي اجرايي نيز در قالب سالن دولت الكترونيك حضور دارند و آخرين دستاورد هاي خود در حوزه دولت الكترونيك و يا فعاليتهايي مرتبط با اين بخش را ارايه دهند.
مهندس رضي با بيان اينكه خدمات سازمان اداري و استخدامي كشور منحصر به خدمات بين دستگاه هاي اجرايي است به جديدترين سامانه اين سازمان اشاره كرد و گفت : سازمان در يكسال گذشته اقدام به طراحي و پياده سازي سامانه ثبت حقوق و مزايا موضوع ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه كرده است.
وي با اشاره به بهره برداري آزمايشي اين سامانه تا آغاز تيرماه امسال افزود: سامانه با كارايي پيش بيني شده  و رفع مشكلات اجرايي عملياتي شده است. پاسخگويي به كاربران سامانه در دستگاه هاي اجرايي نيز بصورت حضوري، تلفني و از طريق پست الكترونيكي انجام مي شود.
مهندس رضي در پاسخ به اين سوال كه چرا هنوز برخي دستگاه ها اطلاعات حقوقي خود را در سامانه ثبت نكرده اند بيان داشت اين امر از طريق دستگاه هاي نظارتي در حال پيگيري است و كاربران در حال افزايش هستند.
وي در ادامه با اظهار اميدواري در اين باره گفت: تاكنون در حدود 250دستگاه اطلاعات خود را در اين سامانه وارد كرده اند و اين آمار روزانه در حال اضافه شدن هست.
رييس مركز هوشمند سازي و فناوري اطلاعات سازمان اداري و استخدامي كشور، از برپايي سمينارهاي آموزشي ، امضاي تفاهم نامه ها و رونمايي از طرح هاي جديد دستگاه هاي اجرايي كه درحوزه فناوري اقداماتي داشته اند را از برنامه هاي جانبي نمايشگاه الكامپ برشمرد. بيست و چهارمين نمايشگاه بين المللي الكترونيك، كامپيوتر و تجارت الكترونيك (الكامپ) از ششم تا نهم مرداد ماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران در حال برگزاري است. 
 سازمان اداري و استخدامي كشور به عنوان متولي دولت الكترونيك با ارائه آخرين دستاوردهاي خود در حوزه فناوري اطلاعات در سالن شماره 41 اين نمايشگاه حضور دارد.

Powered by Tetis PORTAL