درباره ما
19 فروردين 1395 11:2:4
بيانيه حريم خصوصي سازمان اداري و استخدامي كشور

 

  • سازمان اداري و استخدامي كشور حفظ امنيت اطلاعات اشخاص و سازمان ها را امري بسيار جدي و مهم تلقي نموده و در پورتال سازمان از سياست‌هاي امنيتي و فناوري‌هايي استفاده مي‌كند كه براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده‌اند. همچنين از روش‌ها  و دستورالعمل‌هاي امنيتي سختي كه قوانين حفظ حريم خصوصي كاربران به آنها نياز دارد، پيروي مي‌كنيم. اين روش‌هاي محافظتي ذخيره‌سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر مي‌گيرد و از دسترسي و استفاده غيرمجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي‌كند.

 

  • در بخش پيوندها و سازمان‌هاي وابسته كه متعلق به سازمان‌ها و شركت‌هاي ديگر هستند، اين وب سايت‌ها قوانين مختص خودشان را دارند.

 

  • اين پورتال و همه محتواي آن بر مبناي قوانين كشور جمهوري اسلامي ايران، تحت مالكيت معنوي سازمان اداري و استخدامي كشور مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذكر نام منبع مجاز است. 

 

  • اين سازمان براساس مصوبه حقوق شهروندي در نظام اداري ( ماده 7 تصويب نامه شماره 1127128 شوراي عالي اداري مورخ 1395/12/28 )خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران وبگاه دانسته و از كاربران آن دسته از اطلاعات را كه فقط به منظور ارائه خدمات كفايت مي­كند، دريافت كرده و از انتشار آن يا در اختيار قرار دادن آن به ديگران خودداري مي نمايد.

Powered by Tetis PORTAL